FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

 

7 – Vyvažování ÚT a TUV

Aplikujeme program zdokonalování otopných soustav spojený s vyvažováním rozvodů ústředního topení za pomoci moderních regulačních prvků techniky DANFOSS, Oventrop, HYDRONIC SYSTEMS a SIEMENS. Ke kontrole tlaků, nastavení regulátorů a měření průtoků používáme moderních měřicích přístrojů. Regulaci provádíme včetně zajištění projektové dokumentace, dodávek a montáže regulace až po vlastní vyvážení systémů ústředního topení.pozn. Uvedené příklady vyregulování topného systému jsou pouze pro Vaší ilustraci. Objekty, které by si vlastník nebo správce přál vyregulovat, je nutné řešit individuelně dle jeho dispozice.

Regulace a vyvažování ÚT provádíme dle vyhlášky č. 151/2001 Sb, 152/2001 Sb. novela zákona č. 406/2000 Sb. provedená zákonem č. 694/2004 Sb., prodlužuje termín do 1.1.2007. Provádíme tzv. komplexní činnost tj. od mapování, zajištění projektové dokumentace až po realizaci a vyvážení soustavy ÚT. Dodáváme regulační armatury a to jak termoregulační ventily na topná tělesa, tak další regulační prvky od firem DANFOSS a Oventop.

V rámci objektové regulace ÚT na případnou žádost od správce či vlastníka, provádíme i samotné vyregulování a to v případě vzniklých závad již po osazení regulačních prvků v objektu. Jedná se o zvýšené nepříjemné hlukové projevy otopné soustavy, konzultace při závadách vzniklých neodborným zásahem do rozvodu ÚT atd. V závislosti s touto činností navrhneme řešení a návrh nápravy.

 


Dawron, s.r.o. 2008 © All rights reserved.

Krušnohorská 1107/12
363 01  Ostrov

Telefon: 605 262 219
E-mail: info@dawron.cz